• Zavolajte nám

    043 55 07 600

  • Napíšte nám @

    mail@tempo-kondela.sk

Kontaktujte nás

Napíšte nám e-mail alebo nám zavolajte na číslo
00421 43 55 07 600.

Image

Prehľad

Obchodná činnosť našej spoločnosti sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov a v súčasnosti sa o spokojnosť zákazníkov stará takmer 300 zamestnancov. 

Prevádzkujeme 20 vlastných maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou TEMPO KONDELA NÁBYTOK. Okrem toho v rámci nášho veľkoobchodu zásobujeme naším sortimentom niekoľko stoviek partnerských predajní nábytku v SR, ČR, Maďarsku a Rumunsku. Týmto sa radíme medzi popredné spoločnosti na slovenskom nábytkárskom trhu.

Rýchla expanzia spoločnosti s cieľom udržať všetky procesy v uvedených obchodných aktivitách pod kontrolou bola jedným z hlavných dôvodov, prečo sa spoločnosť rozhodla zaviesť systém manažmentu kvality s cieľom certifikovať sa na ISO 9001 koncom roku 2007.

Vnútorný poriadok spoločnosti, jasné ciele a prehľadné pracovné procesy vedú k úspešnému uspokojovaniu potrieb zákazníkov. Zavedenie systému manažmentu kvality, ako aj stále a nekompromisné dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov, je dôležitým nástrojom pre dosahovanie stabilnej kvality nášho tovaru a služieb, udržiavanie okruhu stálych zákazníkov a získavanie nových zákazníkov. Trvale sa rozširujúci okruh zákazníkov, ktorí využívajú služby našej spoločnosti, je základom prosperity TEMPO KONDELA, s. r. o.

Okrem e-shopu www.temponabytok.sk, ktorý môžete navštíviť, vás môžeme privítať aj v niektorej z našich 20 predajní TEMPO KONDELA NÁBYTOK, kde máte naviac možnosť si prezrieť väčšinu nášho sortimentu osobne. Tým, že máme vlastné kamenné predajne na Slovensku a partnerské predajne po celej SR, ČR, Maďarsku a Rumunsku, väčšinu tovaru, ktorý ponúkame na našom e-shope, máme v zásobe na sklade u nás a nie u našich dodávateľov (ako sa s tým často stretnete v iných e-shopoch). Týmto sa jasne odlišujeme od väčšiny ostatných e-shopov „garážového“ typu, ktoré len sprostredkovávajú nákupy. Cez náš e-shop nakupujete u zabehnutej a stabilnej firmy. To je tá najlepšia záruka, ktorú vám ponúkame pri nakupovaní cez internet.

V našej ponuke nájdete širokú škálu nábytku a bytových doplnkov. Veľkému záujmu sa teší oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži aj látke nájdete u nás bohatú ponuku multifunkčných pohoviek, ktoré vyhľadávajú predovšetkým mladé rodiny. Prekvapia dizajnom a atraktívnou cenou. Ponúkame aj jedálenské zostavy, obývacie steny, kuchyne a stoličky.

Podiel B2C na slovenskom trhu75%
Predaj na českom trhu cez B2C49%
Predaj na maďarskom trhu cez B2B95%
Predaj na rumunskom trhu cez B2B92%

Naše e-shopy

Slovenský maloobchodný e-shop B2C

Našim retailovým zákazníkom na slovenskom trhu poskytujeme predaj nábytku a bytových doplnkov cez malobchodný e-shop www.temponabytok.sk.

Český maloobchodný e-shop B2C

Na českom trhu pre maloobchodných zákazníkov predávame cez e-shop www.temponabytek.cz.

Veľkoobchodný e-shop B2B

Našim veľkoobchodným partnerom na slovenskom, českom, maďarskom a rumunskom trhu poskytujeme náš sortiment tovaru cez multijazyčný veľkoobchodný objednávkový systém B2B shop.tempo-kondela.sk.

Štatistika rastu

Tempo Kondela má dlhoročné skúsenosti s predajom nábytku, ktorý začali dvaja nadšení manželia. Tu je návod, ako sme začali. Či už ako dôveryhodný poradca vrcholového manažmentu alebo ako praktický tréner pre zamestnancov prvej línie.

Tržby